Ogłoszenia duszpasterskie * V Niedziela Zwykła *

* 10 lutego 2019 r. *

Wdzięczni jesteśmy za ofiary kolekty inwestycyjnej. Bóg zapłać.

W tym tygodniu w Kościele wspominamy:

• Najświętszą Maryje Pannę z Lourdes - w poniedziałek, 11 lutego. Jest to jednocześnie Światowy Dzień Chorego. W naszej parafii specjalne Msza Święta dla chorych będzie w sobotę, 9 marca, w czasie rekolekcji wielkopostnych.
  • Św. Cyryla i Metodego oraz św. Walentego - wspominamy w czwartek, 14 lutego.
  • Bł. Michała Sopoćkę - w piątek, 15 lutego.

W tym tygodniu poranny Różaniec o godz. 7:30 ofiarujemy w intencji mieszkańców:

• Tarasów w Wierzycy  - w poniedziałek, 11 lutego;
  • ul. Leśnej - we wtorek, 12 lutego;
  • Brodów Pomorskich - w środę, 13 lutego;
  • ul. Głowackiego - w czwartek, 14 lutego;
  • ul. Behrendta - w piątek, 15 lutego;
  • ul. Ogrodowej - w sobotę, 16 lutego.

Katecheza dla dorosłych w środę (13 lutego) o godz. 19:00 w Salce Katechetycznej.

W biurze parafialnym można rezerwować ławki na nowy 2019 rok.

Na terenie naszej parafii jest wiele atrakcji dla dzieci w czasie ferii zimowych. Ferie z „BAJU - BAJ", Ferie z GOSiR-em, „Zamkolandia" na Zamku, Ferie z Heliantusem. Zapraszamy na ferie w Brodach Pomorskich i w Nicponi. Szczegółowe informacje na plakatach i stronach internetowych.

Zapraszamy też na Ferie Zimowe z Biblioteką. Codziennie wiele pomysłowych i ciekawych zajęć od godz. 10:00 cło 13:00. Zadbajmy o to, by nasze dzieci nie nudziły się zamknięte w domach. A propozycji jest naprawcie wiele.

Miś Maciuś założył koszulkę „bombowego ministranta", bo luty to czas ferii zimowych przygotowanych specjalnie dla ministrantów oraz przyjęcie kandydatów do służby ołtarza.