Uwaga!
Ta kopia systemu CMS jest licencjonowana dla innej domeny!

Czy to wcześniej działało? Jeśli zaparkowałeś dodatkową domenę na tej stronie,
być może tutaj jest problem - proszę wrócić do kreatora i uruchomić go ponownie - a tam dodać nową domenę do licencji w trybie upgradu
- lub skontaktować się z dostawcą oprogramowania

Wieczornica poświęcona świętemu Janowi Pawłowi II » Parafia św. Mikołaja w Gniewie

Wieczornica poświęcona świętemu Janowi Pawłowi II

16-05-2020

W poniedziałek, 18 maja przypada 100 rocznica urodzin Jana Pawła II. Z tej okazji zapraszamy do wzięcia udziału lub włączenie się w transmisję internetową Wieczornicy poświęconej świętemu Janowi Pawłowi o godzinie 19.00 z kościoła św. Mikołaja w Gniewie, gdzie znajduje się przepiękny ołtarz świętego Jana Pawła II. Msze święte z modlitwą za Rodziny będą sprawowane w Kościele o godz. 8.00, 17.00 i 18.00 Kościół jest każdego dnia otwarty, więc zachęcamy do nawiedzenia i modlitwy przy ołtarzu św. Jana Pawła II oraz zapisanie intencji na Nowennę.

Transmisja:

Priest.pl